Seksowna, pewna siebie i stylowa – charakterystyka każdej Mamy

Otóż to! Drogie Mamy każda z nas powinna odnaleźć w sobie wszystkie te cechy, niezależnie od tego ile macie dzieci i jak długo już je wychowujecie. Codziennie zasługujesz na chwilę dla siebie, a poczucie kobiecości gwarantuje tylko…

No właśnie tutaj może pojawić się mnóstwo spekulacji, propozycji i sugestii z Waszej strony. Oczywiście jestem jak najbardziej otwarta na nowe pomysły i każda Matka zapewne ma swój własny sposób na pobudzenie swojej sensualności i kobiecości. Jak dla mnie to zwykły mit, który przedstawia nas jako typowe Matki-Polki, nie mające czasu na zadbanie o swój wygląd, „zapuszczone”, obojętne, bez energii i tak dalej można by wymieniać… Moim zdaniem to już przeszłość, która nie ma nic wspólnego z naszym dzisiejszym normalnym życiem, gdzie jednocześnie jesteśmy Mamami, żonami, kochankami, pracowniczkami czy też szefowymi. Ilość ról może być w zależności od Twoich obowiązków i stosunków z innymi ludźmi, jednak zawsze należy pogodzić je ze sobą i po prosty być sobą. Naturalnie wszystko zależy od chęci, aczkolwiek kochane Panie musimy dawać przykład naszym dzieciom i motywować je do samodzielności oraz niezależności.

Co daje mi większą pewność siebie?

Wydaje mi się, że odpowiedź ta jest prosta i jednoznaczna dla wielu z Was – zmysłowa bielizna. To nie żadna mądrość z przypadkowego portalu dla kobiet, ale wiedza z własnego doświadczenia. Podobnie przecież działają zakupy, które potrafią poprawić nam humor, nawet w najgorszym dniu. Właśnie tak wpływa na mnie nowy komplet bielizny, która będzie nadawać się zarówno do codziennego użytkowania, ale także na specjalne okazje. Wówczas zaopatrzam się u moich ulubionych producentów bielizny nocnej, gdzie za każdym razem staram się wybrać coś nowego i zupełnie innego. Wtedy efekt nigdy nie jest taki sam, a mój mąż stale ma nowe niespodzianki ?. Nie mam pojęcia jak to działa, ale myślę, że wszystkie kobiety czują się wtenczas inaczej i bardziej wyjątkowe. Najważniejsze to znaleźć dopasowany model oraz rozmiar, by całość mogła prezentować się na Tobie pięknie i seksownie. Dzisiejsze kolekcje bielizny nocnej oferują wiele ciekawych i bardzo zmysłowych fasonów z koronką lub bez, z dodatkowymi paskami, miseczką typu push-up albo miękką bez jakichkolwiek usztywnień. Wybieraj, przebieraj we wszystkich sklepach i przymierz nowy komplet bielizny specjalnie dla siebie!

Zmyslowa-kobieta-w-bieliznie-nocnej

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *