Cześć Wam wspaniałe Mamy!

Nazywam się Karolina i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, a wszystko to zawdzięczamy moim dwóm cudownym pociechom. Pierwsza z nich to 6-letnia Zuzia, której energia niekiedy przerasta moje najśmielsze oczekiwania. A całkiem niedawno, bo miesiąc temu, urodziłam małego Kubusia o pięknych zielonych oczach. Oczywiście mogłabym opowiadać o nich godzinami, aczkolwiek nie na tym chciałabym się tutaj skupić.

Blog Mama Na Etacie został stworzony z myślą o Mamach początkujących i tych bardziej doświadczonych, gdzie starałam się zamieszczać wartościowe artykuły o różnorodnej tematyce. Podczas pierwszej ciąży szukałam wielu wskazówek w różnych źródłach, jednak nigdzie nie mogłam znaleźć dokładnie tego, co potrzebowałam ani nic mnie tam nie zaciekawiło. Właśnie dlatego postanowiłam zadziałam w tej sprawie i rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem. Najpierw miałam zająć się wyłącznie zagadnieniami związanymi z wychowaniem i opieką nad dziećmi, aczkolwiek po dłuższym czasie zdecydowałam się rozszerzyć problematykę dla swoich czytelniczek. Wówczas zaczęły pojawiać się nowe publikacje dotyczące domu, ogrodnictwa i oczywiście mody, która pozwala Mamom na większe szaleństwo, jednocześnie zapewniając praktyczne rozwiązania.

Mam nadzieję, że moje porady i inspiracje pomogły Ci w codziennych obowiązkach i innych czynnościach, którymi zmagasz się odkąd zostałaś Mamą. Zależy mi bardzo na wzbudzeniu w Tobie kreatywności i zachęceniu do aktywności różnego rodzaju, byś mogła rozwijać swoje zainteresowania i wspólnie spędzać czas z dziećmi. Zostań wzorową i energiczną Mamą Na Etacie!