Kombinezony jako nowa alternatywa

Zawsze i wszędzie powtarzałam, że to nie dla mnie . Wyobrażałam w nim siebie i stwierdzałam że, nie czułabym się w nim komfortowo seksownie i zjawiskowo. A tak mam się czuć za każdym razem gdy wychodzę na dwór. I nie ważne czy to jest praca czy wyjście z dzieckiem na spacer. Po prostu mam być ładna i seksowna. W tym czymś (jak wtedy mówiłam) nie jestem, co więcej uważam, że jest to mało kobiece. Aż do czasu.. Do czasu gdy z typowej nudy wybrałam się do sklepu, może nie nudy, ale po kłótni z moim mężem postanowiłam poprawić sobie humor. Swoją drogą drogie czytelniczki nie ma dla mnie lepszego sposobu na odreagowanie codziennych spraw i stresów z nim związanych, niż wyjście na zakupy. Podczas takich właśnie zakupów urzekł mnie jeden manekin..

Początkowo w ogolę nie brałam pod uwagę tego co może się wydarzyć. Manekin spełnił swoją rolę przyciągnął zakupoholiczkę do sklepu, ale jak zawsze wybierałam przeróżne rodzaje sukienek spódniczek czy bluzek. Mój umysł i instynkt łowcy mody nie przykuł jego uwagi. Do czasu gdy dosłownie wpadłam na stojący wieszak. Nie odwróciłam od niego głowy ( ku mojemu zdziwieniu) lecz miałam nie odpartą ochotę go przymierzyć. Tak o to w kilka sekund byłam w przymierzalni przymierzając kombinezon.

Nie wierzyłam własnym oczom! Przeżyłam modowy szok i od razu miałam wyrzuty sumienia czemu zrobiłam to tak późno? Leżał idealnie, kolor krój miara, wszystko pasowało

Oto główny bohater dzisiejszego wpisu:

https://galeriaeuropa.eu/kombinezony-damskie/300082867-kombinezon-damski-model-kb103-pink

W najładniejszym kolorze na Ziemi, bardzo dobrze pokazujący moje walory i czuję, że idealny zamiennik na pochmurne dni.

Jestem ciekawa waszych opinii, bo nie ukrywam że ta strefa mody jest dla mnie nowa i pomimo tego jak dobrze się w nim, czuję stereotypy wciąż ze mną zostały. Jakie są wasze doświadczenia z tym elementem ubioru? Ja cały czas się przekonuję do tego w pozytywnym znaczeniu.

Aaa i prawie bym zapomniała, powyższy sklep nie zapomniał o mnie:) i w astronomicznej wiośnie (bo tego co za oknem tak nie nazwę) na pocztę e-mail, została mi przesłana aktualna gazetka, do której rzecz jasna nie omieszkałam się zapisać. I co ukazało się moim oczom?

https://galeriaeuropa.eu/kombinezony-damskie/300082866-kombinezon-damski-model-kb104-pink

Bądź tu kobieto mądra i pisz wiersze :). Dodałam zakładkę do ulubionych i chyba musi poczekać do kolejnej domowej awantury. A może nie? Chyba kupię, raczej tak:)

Do przeczytania następnym razem drogie czytelniczki.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *