Centymetry kobiecości

Jak dobrze być kobietą!. Szpilki według mnie to najbardziej seksowna strona kobiety. Nie wyobrażam sobie swojej szafy bez dużej ilości par, od których zaczynam swoją stylówkę.

Według mnie dodają odwagi i zwiększają poczucie własnej wartości. Po prostu czujesz się w 100 % kobietą.. Dlatego chcę zapełnić swoją komodę w 100 % i postanowiłam kupić nową parę. Ale o tym później.

Ta forma obuwia bez której nie wyobrażam sobie życia jest z nami już od początku lat 20 ubiegłego wieku. Nie wiarygodne że pomimo to były dekady w których nie cieszyły się popularnością? Nie możliwe! 🙂 I choć wielu je krytykuję, lekarze zabraniają a nasze stopy często mówią dość to my kobiety mówimy tak. Tak dla szpilek w każdej postaci. Ja będę się trzymała myśli, że im wyżej tym lepiej.

Ale to też nie jest proste – Facet pomyśli że to takie wygodne i normalne. Nic z tych rzeczy na szpilkach trzeba umieć chodzić, ba są nawet specjalne kursy w ich chodzeniu a ostatnio spotkałam się z aerobikiem w szpilkach. Za parę lat nie zdziwi mnie oferta basenu w tym rodzaju obuwia. Zresztą da się w nich wszystko zrobić zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=ztvbdKgUhko

https://www.youtube.com/watch?v=4ayn4Fb8z7w

Można? Można, ale w sumie po co, powyższe linki mają na celu uświadomienie że szpilki nie muszą ograniczać, można niż wiele rzeczy robić ale trzeba ćwiczyć, trenować. I wcale nie przesadzam, nie każda kobieta mając szpilki umie w nich chodzić a co dopiero wytrzymać kilkanaście godzin. I tu nie dziwię się kursom czy poradom na youtube. Jeśli nie umiesz i nie chcesz słuchać rad może się to skończyć tak:

https://www.youtube.com/watch?v=EbWg1f0bUVI

I wtedy zgadzam się z lekarzami – to może Ci zaszkodzić.

ewentualnie w skrajnych warunkach pogodowych możesz mieć szpilki i wyglądać tak:

https://www.youtube.com/watch?v=_HLj2NGjTCo

Szpilka jest dla każdej z nas – Ale nie zawsze ona może być dla Ciebie.

Nie będę już was trzymała w nie pewności. Zresztą miniaturka zdradziła jedna parę. Oto one – Mój najnowszy zakup, z którego jestem bardzo dumna i czekam na dostawę. Z racji tego że to mój nie 1 zakup w tej galerii wiem że ona będzie szybko

https://galeriaeuropa.eu/szpilki-damskie/300071286-piekne-szpilki-z-wcieciem-lt42-czarny

https://galeriaeuropa.eu/szpilki-damskie/300049711-czolenka-c27-blue

Poleciałam klasyką jeśli chodzi o rodzaj. Są piękne!

Link pierwszy to zmysłowe szpilki o lakierowanej fakturze. Błyszcząca czerń ma rzucać się w oczy i po nich razić (czasami lubię być zauważona). 11 cm to nie jest szczyt moich możliwości ale nie miałam ochoty na wyższe.

Drugie kupione typowe pod sukienkę. Śliczne asymetryczne wcięciem. Zamsz powinien spisać się w każda aurę no i jak zachwalają ponoć wygodne. Sprawdzę i ocenię z wysokości 9,5 cm:).

Ja czekam na paczkę, a z wami podzielę się modą już za parę dni.

Do przeczytania, pozdrawiam mama na etacie.

Eleganckie stroje
. Elegancki strój to nie tylko odpowiedni wygląd, ale także sposób na wyrażenie siebie. Odpowiednio dobrany...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *