Inteligencja odzieży

Wybór odpowiedniego materiału, z którego wykonane są nasze ubrania, ma ogromne znaczenie nie tylko dla codziennej wygody wynikającej z ich noszenia, ale przede wszystkim zdrowia naszej skóry. A gdyby tak spodnie, oprócz tego, że świetnie leżą na twojej sylwetce – dbały przy okazji o kondycję skóry? A sportowe legginsy walczyły z niechcianym cellulitem? Smart textiles to najnowsza tendencja w dziedzinie mody. Tylko, że traktuje to prywatnie jako kicz. Te ubrania nie trafiają do mnie, i mam raczej negatywne zdanie na ich temat. Wypowiem się tylko
o tych, które kiedyś naiwnie zakupiłam.

Dżinsy, które wyszczuplają

Wyszczuplające dżinsy to brzmi zabawnie, według producentów chudną razem z nami przez specjalne mikrokapsułki. wyglądają dość zwyczajnie, poza tym, że są wyjątkowo obcisłe więc zakładałam je na leżąco, co nie jest zbytnio komfortowe. Czy takie spodnie zmienią gabaryty ich posiadaczki z XL na XS? – jasne, że nie więc jak dla mnie szkoda zachodu. Jeśli chcę zmniejszyć rozmiar idę na siłownie i stosuje dietę. Mała kosmetyczna zmiana figury za większą cenę? Nie dziękuję.

Legginsy, które zmniejszają cellulit

Drugą opcją w przypadku inteligentnych materiałów są legginsy. Sama mam jedną parę takich legginsów. I już z pewnością ostatnią. Jest to zupełnie inna dzianina niż lycra czy poliester. Podczas zakładania wydają się one sztywne jak pancerz, i czuję się jakbym zakładała zbroję, mają problem z dopasowaniem się do skóry. Czasem zdarzało się, że w późniejszej fazie dnia ograniczały moje ruchy. Nie przyjemne uczucie, i tylko z racji innowacji w świecie mody nie wyrzuciłam ich do kosza.

Producent wiskozy VISTEX

Wiecie co? Ja średnio wierze w takie cuda, dla mnie to w dalszym ciągu dobry chwyt marketingowy i sprzedaż produktu zwykłego jako niezwykłego. Sztuka reklamy nic więcej, która przyciąga zdesperowane kobiety dla których każdy centymetr w talii jest na wagę złota i wyda na niego fortunę. Chcecie moją inteligentną odzież? Proszę bardzo. Prosto od polskiego producenta wiskozy firmy Vistex. Wiskoza w formie jedwabiu lub dzianiny to doskonały wybór dla każdego, kto ceni naturalne materiały oraz korzystną cenę – dzięki swoim właściwościom wiskoza może z powodzeniem konkurować z bawełną i jest wykorzystywana nie tylko do produkcji ubrań czy bielizny, ale także specjalistycznej odzieży sportowej i medycznej. To jest prawidłowa inteligencja odzieży, którą serdecznie polecam, jak wieloletnia użytkowniczką, Na swój XS muszę zapracować sama nie magią.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *