O halce słów kilka

Halka dziś, nie musi nam się kojarzyć ze strojem, który przez lata używały nasze kochane babcię. Tak zgadzam się tę babcine to obciach i to nie podlega dyskusji. Te teraźniejsze to uczucie komfortu na co dzień i dodatkowej ochrony przed nie oczekiwanymi zdarzeniami. Halki damskie przydadzą się wtedy, gdy zależy nam na tym, by ubranie nie przylegało zbyt mocno do ciała, nie marszczyło się i nie przesuwało. Halka utrzymuje bowiem materiał sukienki we właściwym miejscu, tworząc jakby szkielet dla idealnego kształtu kreacji. Dzięki halce sukienka nawet w ruchu nie traci swojej formy, co jest ważną zaletą przy kreacjach wieczorowych, gdy zależy nam na idealnym wyglądzie. To również uwodzicielska, pełna seksapilu „sukieneczka” na nocną scenerię
z ukochanym podczas gorącej randki Dziś pokaże Wam, jaką tkaninę na nią wybrać, jak o nią dbać
i do czego nam będzie pasować.
Najlepsza tkanina

Zdecydowanie najlepsze materiały to jedwab lub wiskoza. Nie ma nic bardziej przyjemnego i zmysłowego niż gładki, ciepły jedwab na nagiej skórze. Jedwab czy wiskoza należą do materiałów regulujących temperaturę ciała, co znaczy, że latem nie będziemy się w nim pocić, a zimą nie będziemy marznąć. Warto poszukać takiego materiału, który dobrze znosi wodę. Uprany schnie po prostu w okamgnieniu i może znów z niej korzystać.

Pod jaką sukienkę?

Zastanawiacie się, czy halka damska będzie dobrze wyglądać pod każdą sukienką? Tak! Pod każdą, która nie ma podszewki. Pod tą do pracy, do szkoły, codzienną, wizytową, długą, krótką każdą. Halka damska sprawdza się przy każdej sukienkowej okazji, ponieważ sprawia, że materiał sukienki potrafi po niej spływać. Ne ma reakcji elektryzowania się, przez co nie przyklei się nam do rajstop czy bielizny, Dzięki halce damskiej nie będziemy też tak wymięte czy zapocone, a przede wszystkim stanie się nie przejrzysta, ukrywając szczegóły bielizny oraz naszego ciała
Uprzedzam pytania, tak pod spódnicę również możemy założyć halkę damską. Albo całą, albo pół halkę. Sama noszę zwykle całościowe haleczki, nie tylko dlatego, że ich góra zastępuje mi koszulkę, ale przede wszystkim z powodów estetycznych.

Pranie halki

Jak prać i pielęgnować halkę damską? Dokładnie tak, jak chce tego jej wytwórca. Jeżeli na metce jest napisane, że można ją prać w wodzie, pierzemy w programie do prania ręcznego i przy użyciu środków piorących do prania delikatnych tkanin. Nie kupujmy halki damskiej, której producent zaleca pranie chemiczne. Chyba że chcesz założyć, na swoje gołe ciało rzecz wypraną chemicznie to nie widzę przeszkód, tylko czy warto?

Halka damska i jej zastosowanie zależy tylko od Ciebie, tak samo, jak to kiedy i jak będziesz ją nosić. I jak na Tobie będzie wyglądać. Jeśli mamy na myśli inną scenerię niż powyżej, pamiętajmy, że każdy „on” jest wzrokowcem. Zwykła-niezwykła halka jest niezawodnym elementem uwodzicielskich strategii. Tym bardziej skutecznym, że współcześnie rzadko używanym i niecodziennym. Nadajmy zatem nowy obraz halkom, które znamy od pokoleń.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *