Sypialnia to nasze królestwo

Sypialnia to nasze królestwo

Rodzicielstwo jest trudnym etatem, nie mam do tego wątpliwości, ale gdy nasze dzieci będą już, potrafić smacznie spać całą noc nie zapominajmy o fundamencie każdej rodziny. O nas samych, którzy w ogniu miłości tę rodzinę zapoczątkowali. Niestety w wielu przypadkach jest tak, że matka zapatrzona w swoje potomstwo, w ogolę nie widzi swojego męża i na odwrót, a ogień został ugaszony. Czas dla małżonków jest ograniczony, możliwości wyjścia na randkę również, więc naszym królestwem staję się sypialnia.

Piękna w dzień

Zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, prawdą jest niestety, że tuż po ślubie zamieniamy swoją garderobę, na stare często pozaciągane mało estetyczne ciuchy. Podczas wspólnych wyjść nie dba się tak samo o każdy szczegół, jak podczas przedmałżeńskich spotkań. To nie są informację wyssane z palca, tak dzieje się w dużej większości Polskich domów.
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w swoim życiu. W domu jestem zawsze ubrana adekwatnie do czynności, a mój strój i wygląd nie wiele odbiega od tego, bym była gotowa
w każdej chwili (ah szkoda, że to tylko marzenia) wyjść na lunch z Julianem. Drogie Panie dbajmy
o naszą atrakcyjność, gdzie jak nie w domu? Gdzie podziwiają nas najbliższe osoby, to dla nich jesteśmy piękne.

Piękna w nocy

Niniejszym ogłaszam koniec FLANELOWYCH PIŻAM w misie! Szczególnie nocą musimy zadbać o własną atrakcyjność i jest to apel w obie strony. Poczujmy uczucie zasypiania jako piękna i atrakcyjna oraz budzenia się z taką samą świadomością. Nie zdajemy sobie często
z tego sprawy i nikt nie ma tu na myśli wchodzenia do łóżka bardzo wyuzdaną. Bez przesady. Ale zamieniamy nocną bieliznę na wielkie, luźne i nieatrakcyjne piżamy. Nie zdajemy sobie sprawy, że taka „błahostka” to już pierwszy krok do problemów i kryzysu w sypialni a kolejno w codziennym życiu. Zacznijmy przywiązywać uwagę do naszego wyglądu, kiedy kładziemy się do łóżka. Wybierajmy bardziej seksowne piżamki, halki i koszulki. Pokażmy partnerowi, że cały czas chcemy być dla niego piękne i atrakcyjne niezależnie od stażu naszego związku.

Może być wygodnie i atrakcyjnie

Polski producent bielizny Mewa do produkcji wykorzystuję najbardziej wyselekcjonowane
i przyjemne dla naszej skóry tkaniny. Zaznaczam przy tym fakt, który sama doświadczyłam, że seksowna bielizna nie znaczy niewygodna. Tak zapewne bywało dawniej, kiedy to rynek bielizny nocnej był mocno okrojony i sprowadzał się do sztywnych uwierających koronek z Chin.
Z upływem czasu ulepszono i dopracowano każdy szczegół tej garderoby. Wśród koszulek wyróżniamy 3 podstawowe długości: mini, midi (do kolan), maxi (do kostek). To ile ciała pokażesz ukochanemu, zależy już tylko od Ciebie.
Nie odchodźmy od siebie nocą. Nie pozwólmy wzajemnie zasypiać sobie osobno i obojętnie każdy na swoim boku. Zaskakuj go swoim naturalnym pięknem, namiętnym i kobiecym wyglądem każdego dnia. Niech wie, że jesteś tak piękna tylko dla Niego. Kochać się nie musimy codziennie, ale być blisko siebie w atrakcyjnym wydaniu już tak. Na pewno każdemu związkowi wyjdzie na dobre uczucie, że staramy się dla tej jednej osoby w każdej chwili naszego życia.

polub mnie na facebooku