Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Sypialnia to nasze królestwo

Sypialnia to nasze królestwo

Rodzicielstwo jest trudnym etatem, nie mam do tego wątpliwości, ale gdy nasze dzieci będą już, potrafić smacznie spać całą noc nie zapominajmy o fundamencie każdej rodziny. O nas samych, którzy w ogniu miłości tę rodzinę zapoczątkowali. Niestety w wielu przypadkach jest tak, że matka zapatrzona w swoje potomstwo, w ogolę nie widzi swojego męża i na odwrót, a ogień został ugaszony. Czas dla małżonków jest ograniczony, możliwości wyjścia na randkę również, więc naszym królestwem staję się sypialnia.

Piękna w dzień

Zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, prawdą jest niestety, że tuż po ślubie zamieniamy swoją garderobę, na stare często pozaciągane mało estetyczne ciuchy. Podczas wspólnych wyjść nie dba się tak samo o każdy szczegół, jak podczas przedmałżeńskich spotkań. To nie są informację wyssane z palca, tak dzieje się w dużej większości Polskich domów.
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w swoim życiu. W domu jestem zawsze ubrana adekwatnie do czynności, a mój strój i wygląd nie wiele odbiega od tego, bym była gotowa
w każdej chwili (ah szkoda, że to tylko marzenia) wyjść na lunch z Julianem. Drogie Panie dbajmy
o naszą atrakcyjność, gdzie jak nie w domu? Gdzie podziwiają nas najbliższe osoby, to dla nich jesteśmy piękne.

Piękna w nocy

Niniejszym ogłaszam koniec FLANELOWYCH PIŻAM w misie! Szczególnie nocą musimy zadbać o własną atrakcyjność i jest to apel w obie strony. Poczujmy uczucie zasypiania jako piękna i atrakcyjna oraz budzenia się z taką samą świadomością. Nie zdajemy sobie często
z tego sprawy i nikt nie ma tu na myśli wchodzenia do łóżka bardzo wyuzdaną. Bez przesady. Ale zamieniamy nocną bieliznę na wielkie, luźne i nieatrakcyjne piżamy. Nie zdajemy sobie sprawy, że taka „błahostka” to już pierwszy krok do problemów i kryzysu w sypialni a kolejno w codziennym życiu. Zacznijmy przywiązywać uwagę do naszego wyglądu, kiedy kładziemy się do łóżka. Wybierajmy bardziej seksowne piżamki, halki i koszulki. Pokażmy partnerowi, że cały czas chcemy być dla niego piękne i atrakcyjne niezależnie od stażu naszego związku.

Może być wygodnie i atrakcyjnie

Polski producent bielizny Mewa do produkcji wykorzystuję najbardziej wyselekcjonowane
i przyjemne dla naszej skóry tkaniny. Zaznaczam przy tym fakt, który sama doświadczyłam, że seksowna bielizna nie znaczy niewygodna. Tak zapewne bywało dawniej, kiedy to rynek bielizny nocnej był mocno okrojony i sprowadzał się do sztywnych uwierających koronek z Chin.
Z upływem czasu ulepszono i dopracowano każdy szczegół tej garderoby. Wśród koszulek wyróżniamy 3 podstawowe długości: mini, midi (do kolan), maxi (do kostek). To ile ciała pokażesz ukochanemu, zależy już tylko od Ciebie.
Nie odchodźmy od siebie nocą. Nie pozwólmy wzajemnie zasypiać sobie osobno i obojętnie każdy na swoim boku. Zaskakuj go swoim naturalnym pięknem, namiętnym i kobiecym wyglądem każdego dnia. Niech wie, że jesteś tak piękna tylko dla Niego. Kochać się nie musimy codziennie, ale być blisko siebie w atrakcyjnym wydaniu już tak. Na pewno każdemu związkowi wyjdzie na dobre uczucie, że staramy się dla tej jednej osoby w każdej chwili naszego życia.

polub mnie na facebooku