Mama ubiera się na lato – czapki damskie

Początkiem przytoczę wam jak to jest ważne, z zdrowotnego punktu widzenia:

Kilkuminutowa ekspozycja na słońce dziennie wystarczy, aby wpłynąć na nasze morale i poprawić samopoczucie. Nasz organizm potrzebuje słońca do syntezy witaminy D, która wpływa na stan naszych kości wiążąc wapń. Po ekspozycji na słońcu bez zabezpieczenia się ryzykujesz poparzenie słoneczne, oraz szybsze starzenie się skóry, pojawianie się ciemnych lub jasnych plam na skórze, małych białych blizn przypominających gwiazdki, wysuszenie skóry, pojawianie się zmarszczek i zgrubienie skóry. Udar słoneczny to poparzenie skóry Dlatego pamiętajmy mamy: niezależnie od miejsca, gdzie przebywasz, w mieście, nad morzem, czy w górach, ważne jest, aby zawsze chronić się przed szkodliwym wpływem słońca. Idealną ochroną jest okrycie ciała ubierając się w odzież, kapelusz z szerokim rondem czy czapką, a przed wszystkim być posmarowany odpowiednim kremem przeciwsłonecznym, tam gdzie skóra jest ona odsłonięta i wystawiona na słońce.

Ze wszystkich podanych wyżej nakryć głowy najbardziej cenię sobie czapkę. To najbardziej dla mnie stylowe i komfortowe. Nigdy nie byłam zwolennikiem kapeluszy, to dość dla mnie staromodne, choć ostatnio bardzo często widuję kobiety w kapeluszach na ulicy. I właśnie to jest nas w kobietach piękne – gust :). Ja serdecznie też Was drogie czytelniczki zapraszam, do swoich opinii na ten temat. W ogolę chciałabym wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z jaką częstotliwością reagujecie na moje wpisy. Proszę o więcej.

No cóż w takim razie wybieramy czapkę. Jaką? Myślę, że będziecie drogie Panie bardzo, ale to bardzo zaskoczone. Chyba wywołam burzę w prywatnych wiadomościach. Proszę Was – to mój wybór i proszę go uszanować:).

https://galeriaeuropa.eu/czapki-damskie/300065456-czapka-damska-model-liliana-kokarda-ecru

I jak? Tak, tak zamierzam, tak wyjść w lato:). Lekko oczywiście, bez chowania w niej uszu, a tylko pokryty czubek głowy. Mam swój styl, który lubię i raczej nie przejmuję się gadaniem innych, ale o jedną rzecz chciałam Was zapytać. Nie wiem czy lubicie takie eksperymenty, ale ja od zeszłego lata bardzo polubiłam noszenie takiej czapki właśnie w lato. Uważam, że to dodaje charakteru i zadziorności. A wam? Co dodaję pewności siebie i zadziorności?

Czapka kupiona, tajemnica zdradzona, tak w skrócie mogę opisać ten post, a najważniejsze opinia „publiczna” zaskoczona. Cel wykonany, w takim razie do następnego razu drogie mamy.

Pozdrawiam, mamanaetacie.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *