Intymność w sieci

Czy zastanawiałyście się kiedykolwiek nad tym, czy nasze sklepowe przymierzalnie są bezpieczne? A w szczególności te, które oferują intymny asortyment? Pomyślałam, że podzielę się z Wami moją refleksją na ten temat po przeczytaniu pewnego artykułu.

Oczywiście jest dla każdego z nas jasne, że żaden sklep nie ma prawa nawet w celach ochrony przed kradzieżą montować w przymierzalniach kamer, aparatów lub innych tym podobnych atrap. Tylko pozostaję pytanie, czy aby na pewno właściciel sklepu, butiku, salonu to prawo respektuję? Żyjemy w takich technologicznie czasach, że nie potrzeba do tego wiele gabarytowego sprzętu. Micro kamery, doskonale dadzą sobie radę, a Ty zafascynowana sklepem z bielizną damską nawet jej nie zauważysz. Pół żartem pół serio pewnie sam monter miałby problem. Pewnie ten problem teraz wyolbrzymiam, ale czy w każdej plotce jest ziarenko prawdy? Uważam, że wyszukiwarka Google, która nie pierwszy raz podpowiadam mi taką tematykę artykułów, swoje wie i zamierzam się przed tym chronić.

I nie mówię tu, o zabieraniu ze sobą do sklepu wykrywacza sprzętów video (czy jest, coś takiego
w ogolę?), ale skoro nasza technologia pozwala do dyskretnego śledzenia nas w intymnych sytuacjach, to nasza technologia pozwoli nam to poczuć się komfortowo zza ekranu własnego komputera. Jako wielki zwolennik zakupów on-line, nie może być inaczej jak zaproponować Wam internetowy sklep z bielizną damską. Tak jak pisałam wcześniej, najważniejszą rzeczą to znać swój rozmiar. Następnie w formie darmowej przesyłki zamówić i sprawdzić rozmiar. Na moim przykładzie się to sprawdza, mój sprawdzony sklep nigdy nie rozczarował mnie rozmiarem. Ofert internetowych sklepów z bielizną damską jest bardzo dużą. Uważam, że w tym aspekcie warto polegać na opiniach, by nie dać się oszukać.

Co, jednak jeśli nikt nas nie podgląda, a sklepy są uczciwe? Mogę zaraz mnożyć przykłady, dla których warto kupować z innych względów. Drogie Panie, mamy, doskonale wiemy, jak cenny jest dla nas czas wolny, czy nie lepiej go spędzić w domowym zaciszu w krótkiej chwili spokoju? Czy nie wygodniej założyć na siebie bieliznę, której raczej przed Tobą nie miał nikt na sobie? Rozwinę tę myśl. Aspekt higieniczny jest dla mnie bardzo ważny, bierze mnie na mdłości, gdy widzę, jak
w sklepie obuwniczym każdy po sobie bez żadnej ochrony stopy na silę, wciska buta o rozmiarze niżej. Za bardzo szanuję swoje zdrowie i dbam o higienę mojej rodziny, by pozwolić sobie na takie ryzyko. Internet nie jest tylko dla rozrywki, to miejsce, gdzie można bezpiecznie kupić obuwie, odzież, bieliznę, a w razie pomyłki w rozmiarze bezpłatnie zwrócić.

Cóż, może powyższy wpis to duża przesada i odbiega on od rzeczywistości, ale ja uważam, że jeśli sto sklepów respektuję, nasze prawo to wcale nie oznacza, że jeden sklep z bielizną damską na sto nie będzie próbował nas podglądać. Moje ciało pozostawiam dla mojego męża, swój czas wolny chcę spędzać jak najlepiej, a moją skórę nie chcę pokazywać dermatologowi. Wybór jednak należy do każdej z nas.

Eleganckie stroje
. Elegancki strój to nie tylko odpowiedni wygląd, ale także sposób na wyrażenie siebie. Odpowiednio dobrany...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *