Bielizna bezszwowa dla zapracowanych Mam

Większość z nas spędza swój czas po części w pracy i w domu, dlatego można śmiało stwierdzić, że nasze życie jest w ciągłym biegu i stresie związanym z wieloma obowiązkami i rzeczami do spamiętania jak na porządną Mamę przystało. Jednak przydałoby się nam pewne udogodnienie, o którym mowa w samym tytule postu. Uwierzcie mi jeśli nie próbowałyście, to najlepsze rozwiązanie na aktywne dni, kiedy jesteśmy cały czas w ruchu i nie mamy czasu zastanawiać się nad niewygodną bielizną, dlatego lepiej jest przygotować się wcześniej.

Gdzie można ją dostać?

Zacznijmy od najprostszego pytania, ale równie istotnego, a mianowicie gdzie można zakupić taką bieliznę bezszwową. W zasadzie ja swój pierwszy egzemplarz, a mam ich teraz całkiem sporo, zakupiłam w moim ulubionym sklepie stacjonarnym z bielizną damską, gdzie pewnego razu pani asystentka podpowiedziała mi, żebym przymierzyła biustonosz bez szwów od jednej ze znanych marek. Nie byłam na początku zbyt przekonana, ponieważ mam większe piersi i jakoś nigdy nie byłam skłonna do zrezygnowania z miękkich i nieusztywnianych biustonoszy. Jednak ten okazał się bardzo miłym zaskoczeniem, dlatego postanowiłam zakupić go na próbę i jak się później przekonałam – nie był to mój ostatni ?.

Kolejno zaczęłam zamawiać je przez internet, podobnie jak pozostałe części mojej garderoby bieliźnianej w różnych sklepach online. To zdecydowanie bardziej wygodne rozwiązanie, a zwłaszcza kiedy znasz już rozmiar i typ biustonosza czy bokserek damskich bezszwowych. Nie musisz wychodzić z domu, a wszystko przychodzi praktycznie pod sam nos!

Dlaczego ją pokochałam?

Jako, że moje życie codzienne jest zawsze bardzo urozmaicone o liczne zadania związane ze szkołą, dziećmi, pracą, mężem albo obowiązkami domowymi, które czekają na mnie każdego dnia – zostałam zmuszona do zmiany trybu organizowania wszystkich naokoło. Jednak dla siebie często nie miałam czasu, aby pomyśleć nad własną wygodą i komfortem podczas codziennych wyzwań do momentu, kiedy właśnie asystentka nie zaproponowała mi przymierzenia bielizny bezszwowej. Było dokładnie tak jak powiedziała, czyli miękko, stabilnie i wygodnie.

O zaletach bielizny bezszwowej można dużo przeczytać na portalach kobiecych i forach internetowych, a wśród tych korzyści wymieniane są przede wszystkim lekkość materiału, z którego wykonane są chociażby majtki z wyższym stanem czy też body damskie, które dosłownie zlewają się z naszą skórą i stają się całkowicie nieodczuwalne. Przy wszelkich ruchach, zgięciach i obracaniu nie mogłam na nic narzekać, a wszelkie mankamenty mojego ciała zostały idealnie stłumione. Nic nie miało nawet prawa odstawać czy odkształcać na mojej obcisłej sukience, pod którą chowałam niezwykle komfortowe w noszeniu koszulki uciskowe.

Materiał pozwala skórze na swobodne oddychanie, a przykładowo stanik jest uszyty w taki sposób, aby jak najlepiej podtrzymywać biust, a przy tym być absolutnie nieodczuwalnym. Jak dla mnie to prawdziwy fenomen, o którym musiałam Wam opowiedzieć. Mam nadzieję, że większości z Was przypadnie ona do gustu, a na pewno chcę usłyszeć Wasze opinie na ten temat. Nie zapominajmy, że taka bielizna równie pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale także zdrowie, które nie jest narażone na podrażnienie skóry, nadwyrężanie mięśni czy uciskanie, co redukuje przepływ krwi w naszym organizmie.

Jak radzić sobie z rozstępami?
Rozstępy to zmiany skórne, które najczęściej pojawiają się na skutek szybkiego rozciągnięcia się skóry. Zerwanie włókien...