Miła niespodzianka dla męża

Kochane oczywiście może to być również Wasz partner lub narzeczony, ale najważniejsze w tym wszystkim jest zaskoczenie. Proponuję wszystkich Paniom nagle zapomnieć o wszelkich niesmakach i wcześniejszych złościach, bo naprawdę szkoda czasu na kłótnie. Zamiast tego lepiej miło spędzić ten czas razem i cieszyć się swoją obecnością.

Jak poradzić sobie z emocjami?

Sama doskonale wiem jak to jest, kiedy mąż denerwuje czasem swoich zachowaniem, podejściem i roztargnieniem, gdzie wówczas nic nie idzie po mojej myśli. Niestety lub nie jest jestem osobą, która lubi dominować i mieć wszystko pod kontrolą, czego totalnym przeciwieństwem jest mój kochany mąż. W większości domowych obowiązków i sytuacji związanych z dziećmi ja podejmuję decyzję, aczkolwiek zawsze staram się również wtajemniczać męża we wszelkie aktualne kwestie. Doskonale też rozumiem, że bardzo ciężko pracuje, dlatego nie mam mu niczego za złe, gdyż jednocześnie widzę jak bardzo przykłada się utrzymywania dobrych relacji z dzieciakami.

Nie zmienia to jednak faktu, że w niektórych momentach po prostu nie wytrzymuję i puszczają mi nerwy… Jest to naturalna kolej rzeczy, ale nauczyłam się również częściowo panować nad swoimi emocjami. Nie powiem, bo było to bardzo trudne, ale wystarczy dokładnie zastanowić się na przyczynami złości, a następnie wyjaśnić to ze swoim mężczyzną. Wtenczas przysięgam Wam, że wszystko nagle przechodzi, ponieważ najczęściej powody są banalne i zupełnie niepotrzebnie roztrząsane. Innym sposobem jest oczywiście wyciszenie i chwila spokoju bez obecności partnera, by także poświęcić ten czas na przemyślenie wszystkiego. W moim przypadku również korzystam z porad mojej najlepszej przyjaciółki lub mamy, które zawsze mnie pocieszą i zmienią dotychczasowe nastawienie ?.

Co na przeprosiny?

Moje drogie Mamy trzeba to jednak przyznać publicznie, że nie zawsze mamy rację i niekiedy to właśnie mężczyznom musimy ją przyznać ?. Wtedy warto stać się kreatywną żoną i postarać się wymyślić coś niebywałego i miłego w związku z przeprosinami. Bardzo dobrym i uniwersalnym pomysłem będzie przygotowanie romantycznej kolacji, pysznego obiadu lub śniadania. Oczywiście najlepiej zająć się ulubioną potrawą ukochanego, aczkolwiek radzę Wam również trochę poeksperymentować z innymi przepisami. Dodatkowo można zadbać o miłą atmosferę w domu, gdzie z pewnością przydadzą się zapachowe świece lub kadzidełka albo nastrojowa muzyka w tle. Jednakże chciałabym zauważyć, że nie wszystkie pary preferują ten sam sposób na spędzenie wolnego czasu, dlatego dobrze się zastanów, bo być może wystarczy wspólnie obejrzany film i pizza z Waszej sprawdzonej restauracji. Niczego nie mam zamiaru krytykować ani narzucać, a jedynie chcę Wam zachęcić do bardziej pomysłowych przeprosin.

Oprócz jedzenia, przyjaznej atmosfery i innych atrakcji, dobrze jest także zadbać o wieczorną niespodziankę. Myślę, że żadna z Pań nie odmówi kolejnego seksownego kompletu bielizny, który zdecydowanie zaskoczy partnera. Z własnego doświadczenia polecam polskiego producenta bielizny damskiej, ponieważ jednocześnie zwracam uwagę na jakość odzieży, która powinna jeszcze posłużyć przez długi czas. Tego typu rozwiązanie sprawdza się zawsze i wszędzie, o czym też już na pewno się przekonałyście ?. Na sam koniec mogę jeszcze dodać, że i tak najważniejsze w tym wszystkim powinno być słowo „przepraszam”, które doceni każdy mąż, narzeczony czy partner.

Kobieta-w-bieliznie-na-lozku

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *