Być zawsze piękną

Jestem piękną kobietą, chcę być nią zawsze, nie tylko podczas okazji lub święta. Często spotykam się ze stwierdzeniem – mam okazję muszę wyglądać jak milion dolarów, Błąd!. Zawsze trzeba tak wyglądać i można tak wyglądać nawet w pidżamie, to zależy, już tylko od pidżamy.

Do snu i tego jak podczas niego w nim wyglądam, przykładam taką samą wagę jak do stroju dziennego. Używam odpowiednich kosmetyków na noc, a także ubieram seksowną bieliznę nocną.

Nie używam tu teraz słów na wyrost, nie wywyższam się ani nie zgrywam nie wiadomo jakiej modelki. Nie – ja po prostu twierdzę, że każda kobieta jest piękna – to tylko zależy od tego jakich kosmetyków używamy i jakie ubrania na siebie zakładamy. Według mnie – zaznaczam swoim zdaniem, aby nie wywołać nie potrzebnej burzy, że nie będziesz nigdy zawsze piękna, jeśli robisz to tylko od święta. Piękno to nie tylko wizualizacji to również stan umysłu, Musisz nie tylko wyglądać, musisz się tak przede wszystkim czuć. Często kobiety po powrocie do domu zachowują się jak szare myszki – zakładają stare potargane, splamione, rzeczy które zwą podomkami. Litości to w takim razie dla kogo chcesz być piękna? Dla Pana w warzywniaku? Czy Pani w supermarkecie? Piękna powinnaś być przede wszystkim dla siebie i swoich bliskich. Dajesz też przykład dzieciom, że w domu nie trzeba dbać o wygląd, przez co dziecko wynosi to z domu. Ostatnio czytałam o tym jak często kobiety zakładają czystą bieliznę na noc i zmieniają na dzień. Wyniki badań mnie zaskoczyły, przeraziły i obrzydziły w jednym. Coraz więcej kobiet (w porównaniu do poprzednich badań) o to po prostu nie dba i jest jej obojętne w czym śpi. Drogie Panie zastanówmy się nad swoją kobiecością, a przede wszystkim dla kogo chcemy być najpiękniejsze.

Pół żartem, pół serio wszystkim kobietom, które powyższy tekst mogą wziąć do siebie, polecam polskiego producenta bielizny nocnej. (link: http://mewa.com.pl/producent-bielizny-nocnej/). Zobaczcie jak zmieni się Wasza jakość snu poprzez wybranie seksownej eleganckiej bielizny nocnej, która dzięki właściwościom jedwabiu wiskozowego zatrzyma rozwój bakterii i grzybów powodujących alergię. Dodatkowym plusem jest fakt, że wiskozowa dzianina jest bardzo przyjemna w dotyku. Nie elektryzuje się i nie odkształca. I najważniejsze jest bardzo, bardzo seksowna. Poczuj się piękna nawet wtedy gdy tego sama nie widzisz. Ale właśnie wtedy może podziwiać to ktoś, kto śpi obok a wtedy do ponownego zakochania jeden krok:)

Pozdrawiam – mamanaetacie.

Meble szkolne – co to takiego?
Meble szkolne to niezbędny element wyposażenia każdej szkoły. Odpowiednio dobrane meble pozwalają na zapewnienie uczniom komfortu...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *