Dziękuję Julianie

Czy nie uważacie że każda okazja na zakupy jest dobra?

Dokładnie, tak samo myślę:). Z racji tego że w ostatnim czasie mój mąż bardzo mi pomógł, i przeżywał ze mną, ponownie rozdrapane rany, chciałabym mu się jakoś odwdzięczyć. Przy nim czuje się jeszcze silniejsza. Dlatego uważam, że zasługuję na pewną inicjatywę z mojej strony. Coś czego na pewno się nie spodziewa, coś co na pewno długo będzie pamiętał. To będzie po prostu nasz weekend tylko we dwoję.

Planuję go z dużymi detalami, zaczynając od żołądka. W tym celu dziś idę na dobre zakupy. Wszystko ma być najlepsze, markowe i świeże. Menu przygotowywałam wczoraj razem z deserem. Wszystko owiane tajemnicą, odwiedziny naszych rodziców dla ukrycia niespodzianki.

Jestem przeciwniczką brązowej cieczy w kieliszku, ale wiem że to lubi, nie chcę mu odmówić tej przyjemności, i zakupiłam dobrą Brandy. Wykupiłam dostęp do filmu- uwaga sama się na to godząc z upatrzonym przez niego filmem, który jakiś czas temu mieliśmy wspólnie zobaczyć w kinie, ale nie mogliśmy się wybrać. To ma być jego wieczór i będzie.

Pozostaje kwestia naszych pociech, myślę, ze nasze dzieci dawno nie były na weekendowych odwiedzinach u dziadków. Tak dawno się nie widzieli, że na pewno bardzo za sobą tęsknią. Tak bardzo że powinni spędzić ze sobą więcej niż tylko parę godzin. Kubuś bardzo lubi szaleć z dziadkiem po lesie, też będzie zachwycony. Czy mam tylko takie wrażenie, czy każdy tego wieczoru w naszej rodzinie będzie szczęśliwy?

Tymczasem mamanaetacie musi zadbać nie tylko o żołądek i wątrobę partnera. Muszę skupić się na jego zmyśle wzroku i zapachu. Malutka buteleczka perfum na tzw. szczególną okazję jest już w gotowości. Ten zapach zawsze doprowadzał go do granic wytrzymałości.

Co założę ja? I właśnie chcę się wam pochwalić. Nie chce tej nocy wyglądać po prostu seksownie, chcę wyglądać nieziemsko seksownie. Dlatego do swoich najwyższych możliwych szpilek, w których prawie jestem na równi z nim i koronkowych pończoch z pasem dodaję to:

http://www.mewa24.pl/pl/p/Peniuar-Fantasis/352

Peniuar z rozkloszowanym dołem, związywany w pasie zakończony koronką, Tak właśnie chcę wyglądać dla niego. Będzie miał co zrywać, nie będę miała mu tego za złe.

Drogie czytelniczki, z przyczyn ode mnie zależnych w ten weekend, nie ma mnie dla nikogo. Wszelkie wiadomości zostaną odebrane i odczytane po powrocie z raju.

Pozdrawiam, mamanaetacie.

Meble szkolne – co to takiego?
Meble szkolne to niezbędny element wyposażenia każdej szkoły. Odpowiednio dobrane meble pozwalają na zapewnienie uczniom komfortu...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *