Karta Sodexo Pass

Karta Lunch Pass od Sodexo to jedna z najpopularniejszych kart przedpłaconych na rynku. Dzięki niej możesz dokonywać zakupów w ponad 10 000 punktach handlowych i usługowych w całej Polsce. Aby skorzystać z jej dobrodziejstw, zamów Kartę Lunch Pass od Sodexo.

Czym jest Karta Sodexo Pass?

Karta Sodexo Pass to przedpłacona karta płatnicza, która umożliwia dokonywanie bezgotówkowych transakcji w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Karta jest akceptowana w ponad 10 000 punktach handlowych i usługowych na terenie całej Polski. Możesz nią płacić za produkty spożywcze, artykuły gospodarstwa domowego, odzież, obuwie, sprzęt elektroniczny i inne towary oraz usługi.

Jak działa Karta Sodexo Pass?

Karta Sodexo Pass działa podobnie jak tradycyjna karta debetowa lub kredytowa. Aby skorzystać z jej usług, musisz najpierw zamówić Kartę Lunch Pass od Sodexo. Po otrzymaniu karty będziesz mógł ją aktywować i doładować środki na swoje konto. Następnie będziesz mógł dokonywać bezgotówkowych transakcji w punktach handlowych i usługowych akceptujących tę formę płatności.

Gdzie mogę używać Karty Sodexo Pass?

Karta Sodexo Pass jest akceptowana w ponad 10 000 punktach handlowych i usługowych na terenie całej Polski. Możesz nią płacić za produkty spożywcze, artykuły gospodarstwa domowego, odzież, obuwie, sprzęt elektroniczny i inne towary oraz usługi. Lista partnerów firmy Sodexo jest stale aktualizowana, więc możesz być pewien, że lista ta będzie się powiększać.

Jak mogę doładować Karty Sodexo Pass?

Do Karty Sodexo Pass możesz dokonać doładowania poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną firmy Sodexo. Możesz też skorzystać z opcji automatycznego doładowania – po prostu określ kwotę i czas trwania abonamentu, a system sam będzie regularnie dokonywać doładowania Twojej karty.

Meble szkolne – co to takiego?
Meble szkolne to niezbędny element wyposażenia każdej szkoły. Odpowiednio dobrane meble pozwalają na zapewnienie uczniom komfortu...