Mama online

M@na on line

Życie, życie jest nowelą, słyszeć można z tytułowej piosenki jednej z polskich tasiemców. (nie, nie oglądam:)). Tymczasem, życie współczesnych kobiet bardzo się rożni od naszych, mam czy babć. Przede wszystkim, mamy możliwość korzystania z ogromnego asortymentu – Internetu. O jego silę dowiadujemy się na każdym kroku, gdy szukamy pieska, grupy krwi czy po prostu chcemy gdzieś dojechać. Zresztą nie czas i miejsca na wychwalanie pozytywnych cech korzystania z siec. Ja cenię sobie dwie z nich. Możliwość podzielnia się z Wami swoimi myślami oraz możliwości zakupów przez pośrednictwo Internetu. Tekst i dzisiejsze moje myśli spowodowane są kilkoma pytaniami, poprzez bloga na temat zakupów on line, ich bezpieczeństwa i dobierania rozmiarów przez ekran.

Już spieszę z odpowiedziami

Gdzie kupować

Jak zauważyłyście moje zakupy przez Internet opierają się na kilku portalach, które mają swoje dobre i złe cechy, ale korzystam tylko z nich bo wiem, że są sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne, a to jest najważniejsze. Nie idę też w komercyjne portale, których pełno w sieci, raz się zraziłam i nie chcę więcej. Moje portale zazwyczaj dają mi też gwarancję tego co kupuję i w dużej wiekowości są od polskiego producenta, co jest dla mnie bardzo istotne. Chiny wole zwiedzać niż wspierać finansowo:). Jeśli się boicie, macie doskonałą okazję, aby sprawdzić zakupy on line, na wytartym przeze mnie szlaku. Ze swojej strony gwarantuje Wam, bezpieczne zakupy. ( link: http://www.mewa24.pl/Jak_kupowac ).

Rozmiary

To kolejny aspekt, dla którego korzystam z mniejszej ilości portali. Kupując często w pewnym sensie znam już rozmiarówki danego sklepu. Potrafię je dobrze dobrać, ale to też nie jest trudne. Nawet jeśli masz 14 dni na zwrot lub wymianę, co więcej ten termin zapewnia nam nowe prawo konsumenta. Proponowane prze zemnie sklepy zwracają lub wymieniają towar bardzo sprawnie i na ich koszt. Jedyny minus złe dobranego rozmiaru to tylko czas. Ale z czasem będziesz wiedziała jaki rozmiar jest dla Ciebie odpowiedni.

Higena

Zazwyczaj w sklepach jest dużo kobiet które przed Tobą mierzyły dany produkt, tak poprzez Internet, mam małe prawdopodobieństwo że ktokolwiek miał go na sobie przed mną. Ubrania przychodzą dobrze i solidnie zapakowane, co tym bardziej zwiększa poczucie higieny. Co więcej naruszonej paczki nie musisz przyjmować.

Ja się bardzo wkręciłam, i myślę, że udało mi się Was trochę przekonać do wygody, tym bardziej w tym trudnym naszym zawodzie – byciu mamą.

Pozdrawiam – mamanaetacie

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *